MAJB - Győzelemmel kezdett a DJK!
2012. szeptember 23. vasárnap, 18:05
Facebook

Szeptember 22-én, szombat este, a DJK SE megkezdte Magyar Amatőr Jégkorong Bajnokságbeli szereplését. A pesterzsébeti jégcsarnokban, a Druck Ker HT vendégeként csapatunk 2-6-os győzelemmel kezdett a sorozatban.

djk druckker1 djk druckker3

A 3x15 perces mérkőzés első harmadában a DJK "ismerkedet" a bajnokság hangulatával. Az első gólt a remekül játszó ellenfél szerezte, azonban ez nem tudta csapatunk kedvét szegni, hamar kiegyenlítettünk. A házigazdák második góljára is hamar érkezett a válasz. Ez volt az a pillanat, ahonnan a DJK magára talált.

djk druckker2

A pontos passzokkal, jó csapatmunkával operáló ellenfél támadásai rendre elakadtak a becsületesen helytálló védelmünkben, vagy kapusunk lepkésében, így támadó soraink nyugodtan koncentrálhattak a gólszerzésre, melyből végül nem kevesebb, mint hat született! Képek hamarosan a galériában. Hajrá DJK SE!